Wraz z moją przyjaciółką po kilku latach pracy w korporacji złożyliśmy wypowiedzenia i z dnia na dzień zdecydowałyśmy się zmienić profesję. Obu nam marzyło się otworzenie własnego lokalu gastronomicznego. Szybko udało znaleźć nam się miejsce we Wrocławiu, gdzie zdecydowałyśmy się otworzyć restaurację. Teraz musieliśmy tylko zadbać o wyposażenie gastronomiczne lokalu.

Poszukiwania hurtowni z zaopatrzeniem gastronomicznym

zaopatrzenie gastronomiczne wrocławObie byłyśmy zgodne, co do tego że musimy postawić na trwały i solidny sprzęt gastronomiczny. Wiedziałyśmy, że szczególnie na początku możemy mieć duży ruch i sprzęty kuchenne będą mocno eksploatowane. Chciałyśmy, żeby przetrwały one co najmniej kilka lat bez konieczności wymiany na nowe lub naprawy. Poszukiwania odpowiednich sprzętów rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: zaopatrzenie gastronomiczne wrocław, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć polecaną i rekomendowaną przez klientów hurtownię internetową, która miała siedzibę we Wrocławiu. Dużą zaletą tej hurtowni było to, że mogliśmy zarezerwować dane produkty online, a następnie odebrać je z magazynów hurtowni. Tak też zrobiliśmy, zakupiliśmy przez internet odpowiednie naczynia, sztućce oraz sprzęt kuchenny w postaci piekarników, lodówek, zamrażalek oraz zmywarek do zabudowy i już kilka dni później mogliśmy odebrać zamówienie.

Byliśmy bardzo zadowolone z zakupionego przez nas zaopatrzenia gastronomicznego. Był to sprzęt wysokojakościowy, trwały, posiadający wieloletnią gwarancję producenta, odpowiedni do kuchni restauracyjnych, a do tego dostępny w bardzo niskich, przystępnych cenach. Dużą zaletą było to, że cały potrzebny nam sprzęt dostaliśmy w jednym miejscu, co przełożyło się na dodatkowy rabat na zakupy.