Kilka miesięcy temu w mojej głowie zrodził się pomysł, aby wyremontować łazienkę. Na początku chciałam pozmieniać tylko kilka rzeczy, ale koniec końców zdecydowałam się całkowicie odmienić jej wygląd. Szukając inspiracji w internecie natrafiłam na sklepy z panelami szklanymi, które bardzo mnie zainspirowały.

Panel szklany w łazience

panele szklane gdyniaZawsze lubiłam coś zmieniać w swoim życiu oraz otoczeniu. Kiedy mój wzrok zaczyna się przyzwyczajać do widoku mieszkania, ja wówczas zaczynam myśleć nad tym, aby coś w nim zmienić. Nigdy jeszcze jednak nie remontowałam u siebie łazienki chociaż posiadam mieszanie od przeszło czterech lat, dlatego zdecydowałam, że ty razem zmienię jej wystrój choć przyznam, że w ogóle nie miałam początkowo na to pomysłu. Zaczęłam jednak szukać inspiracji w internecie, aby chociaż w mojej głowie pojawił się zarys tego, jak chcę, aby moja kuchnia prezentowała się na etapie końcowym. Wtedy też natrafiłam na zdjęcia prezentujące panele szklane Gdynia okazał się mieć je w swoich sklepach, co bardzo mnie ucieszyło ponieważ niezwykle spodobało mi się rozwiązanie z takimi panelami i zależało mi na tym, aby zdobyć je czym prędzej. Panele szklane, które widziałam na zdjęciu grały nie tylko rolę dekoracyjną, ale również użyteczną czyli to, co lubię najbardziej. Były one wykorzystane w roli drzwi od kabiny prysznicowej. 

W jednym ze sklepów udało mi się zakupić szklany panel z motywem lilii wodnej, czyli mojego ulubionego kwiatu. Pomyślałam też, że świetnym pomysłem będzie wobec tego urządzenie łazienki na biało z kilkoma żółtymi elementami, które doskonale wpasują się w nadruk na panelu. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a w dodatku okazało się, że znacznie łatwiej jest doczyścić taki panel aniżeli tradycyjne drzwiczki od prysznica.